W sklepach elektronicznych można znaleźć wiele laptopów z serii Lenovo. Jednym z takich produktów jest Lenovo ThinkPad P51s

fot. lenovo.com

W sklepach elektronicznych można znaleźć wiele laptopów z serii Lenovo. Jednym z takich produktów jest Lenovo ThinkPad P51s. Jest on wyposażony w układ GPU NVIDIA® Maxwell M520M z 2 GB pamięci GDDR5 VRAM, który zapewnia optymalne zbilansowanie wydajności oraz obciążenia baterii, co pozwala na skutecznie zrealizowanie wszystkich zadań w terenie.

Bardzo dobra wydajność

Ten komputer cechuje się szybkim wykonywaniem wszelkich operacji, dzięki posiadaniu procesorów Intel® Core™ i 7 generacji, w których znajdują się wbudowane zabezpieczenia. Te procesory gwarantują sprawne zarządzanie komputerem w środowisku korporacyjnym. Dzięki nim można kreować wszelkie materiały cyfrowe czy też korzystać z gier 3D. W to urządzenie wbudowany jest system operacyjny Windows 10, który pozwala wykonywać użytkownikom pracę w efektywny sposób przy korzystaniu z różnych urządzeń, które łączą się bezpiecznie w dowolnym momencie.

Przejrzysty obraz o żywych barwach

W tym laptopie znajduje się wyświetlacz LCD, którego rozdzielczość to 4K UHD (3840 x 2160 pikseli). Lenovo ThinkPad P51s (https://itnes.pl/notebooki/notebooki-lenovo/notebooki-lenovo-thinkpad/notebooki-lenovo-thinkpad-seria-p/notebooki-lenovo-thinkpad-p51s/) wyposażony jest w powłokę antyodblaskową oraz technologię IPS, co wpływa na to, że wyświetlany obraz jest przejrzysty, ostry oraz jasny. Należy też zauważyć, że istnieje możliwość obserwowania obrazu pod kątem niemalże 180 stopni. W tym urządzeniu zamontowana jest kamera internetowa HD, której rozdzielczość wynosi 720p, co zapewnia bardzo dobrą jakość przesyłanego obrazu.

Rozwiązanie zastosowane z myślą o biznesie

Wśród nich można wymienić m.in. czytnik linii papilarnych, technologię Trusted Platform Module czy też ergonomiczną klawiaturę ThinkPad, której konstrukcja ułatwia poruszanie się w środowisku Windows. To urządzenie jest również wyposażone w podświetlenie oraz baterię, która działa przez długi czas, dzięki czemu nie istnieje konieczność częstego jej ładowania.

© 2017 Talaska Wszelkie prawa zastrzeżone.